WARRIORLARIN AGLAMASI ARTIK SON BULSUN

'Genel Tartışma Bölümü & General Chat' forumunda Ozziee tarafından 8 Ağustos 2018 tarihinde açılan konu

1. Ozziee

Ozziee New Member

Alınan Beğeniler:
    2
    Arkadaslar dun ve sabah gelen duzeltmeler ile su anda gayet herkes esit durumda
    ama her ne hikmetse bu warior arkadaslar hala agliyor, okcunun yanina yaklasamiyoruz diyor birakta 7 okcunun arasina girme ne istiyorsun ? 7 kisinin arasina girip +5 glaveinle tekmi atmak istiyorsun ? okcu iken 600-700 arasi vurdugum priye su an 400-450 vuruyorum ki normalide budur
    Magelerin staff olayini kaldirdilar adamlarinda tek novalari kaldi ve abarti denicek damage vurmuyorlar 5 kisiden nova yiyorsan tabikide yaticaksin aglamanin bir anlami yok
    Yonetim olarak sizden tek beklentim her aglayanin agzina emzik vermemeniz
    Bize keyifli bir server sundugunuz icin tesekkur ediyorum , iyi calismalar diliyorum

2. MissSCHAFFER

MissSCHAFFER Member

Alınan Beğeniler:
    11
    Bu yorumu okçu oynayan biri yapmasaydı dikkate alabilirdim. Şu an oynadığınız karakterin güçlü olması her daim güçlü olacağı anlamına gelmiyor. Yarın başka bir job güçlü olunca aynı yazıları yazabilirsin umarım. Burada hiç kimse oynadığı karakteri yüceltmek için değil, eşit olması için uğraşıyor. Warrior 15 skilli bug'lıydı, fixlenmesine her zaman destek verdik. Sizler de aynı empatiyi ve sağduyuyu gösterirseniz daha iyi bir server olacaktır.

YellowLedBetteR

3. yaKuza

yaKuza New Member

Alınan Beğeniler:
    2
    Warrior damgesi düzgün

4. Ozziee

Ozziee New Member

Alınan Beğeniler:
    2
    Zaten okcu minimize edildi , 600 -700 arasi vurdugum joba 400-500 arasi vuruyorUm daha ne bekliyorsunuz onu anlamadim ben ? Hala sikayetcisin , ustelik hala guclu olmasi diyorsun :) bu yorumda cok ciddiye alinicak bir yorum degil

Aslanbey bunu beğendi.
  5. Aslanbey

Aslanbey New Member

Alınan Beğeniler:
    4
    Okçu sıçtı batırdı damage atmıyor. Asas cleaver 6 ile 1300 vuruyor amk

6. KadoX

KadoX Administrator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    2
    Oyun içerisinde herhangi bir skill problemi söz konusu değil. Problem olduğunu düşünen forumdan özel mesaj gönderebilir.

7. yaKuza

yaKuza New Member

Alınan Beğeniler:
    2
    Oyun içi skill problemi söz konusu değil evet
    Oyun içi karakterler arası problem söz konusu.
    asas 40 hp basmış 150 atağı düşük
    full dex aynı itemli adamla aynı vuruyor.
    hp dex str mp bi işe yarmaıyor standart dmgler var oyun onlar üzerine kurulu

8. Gaziii

Gaziii New Member

Alınan Beğeniler:
    0
    Okcularin icinden gecmemize ragmen soyluyorum okcu damageleri standartlrin cok ustunde. Benim shell citin 6 giyen wariorumu +5 hornlu 3 okcu zorlayamaz arkadas. Duzeltin lutfen

9. Novax

Novax New Member

Alınan Beğeniler:
    1
    +7 ib var elimde chitin 6 wariye 350 vuruyorum horn +3 lü adam nasıl vursun sana.20 tane okçudan damage yiyorsan bi zahmet ölüver kardeşim

10. KomutanLogar

KomutanLogar Member

Alınan Beğeniler:
    9
    +7 bardishli 7fp setli wariorun shel setli fll uniqeli takılı charıma 700 700 vurmasına ne diceksnz ? tor atsa tek atıcak utanmasa :D

11. bolthorn

bolthorn New Member

Alınan Beğeniler:
    1
    o senin kötülüğün dostum adam full str +7fp set 3.5k canla oynuyor full unique ile adama 2.5k spike vuruyorsun daha bide utanmadan ağlıyor musun burda :D

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo/