65 CAP VE BIRKAC ONERI

'Genel Tartışma Bölümü & General Chat' forumunda Ozziee tarafından 10 Ağustos 2018 tarihinde açılan konu

1. Ozziee

Ozziee New Member

Alınan Beğeniler:
    1
    Merhabalar. Serverin basindan beri ekibimiz ile birlikte oynuyoruz cok sevdik , fakat dikkatimizi ceken bir konu var gunduz userlari icin cr den baska bir event yok insanlarin hepsi maradona saga sola dagiliyorlar
    Arderam event aciliyor pk da olan az user 2 ye bolunuyor cunku cz kapanmiyor ,
    Arderam event galip irka guzel bir odul verilecegi taktirde arderam eventinede ilginin articagini dusunuyorum.
    Cz yi ve pk yi aktif tutmak icin her zaman bir yenilik gelmesi tarafariyim tabi servera 65 capi ile baslicak arkadaslari unutmayarak
    Benim aklima gelenler bunlar sizde birseyler yazarsaniz dusuncelerinizi eminim dikkate alinacaktir

2. DarkGuardian

DarkGuardian Administrator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    80
    Merhaba, Önerileriniz için teşekkür ederiz. Bu konuyu dikkate alacağız.

3. Ozziee

Ozziee New Member

Alınan Beğeniler:
    1
    @DarkGuardian @KadoX
    Hafta sonu Sag Np leri sifirlayip insanlari cz te rekabete yonlendirebilirsiniz bu yontemin etkili olacagini dusunuyorum

4. berkay123q

berkay123q Member

Alınan Beğeniler:
    9
    Ardream event için bende konu açmıştım bekliyoruz değişiklik olucak dediler.

5. shiera

shiera New Member

Alınan Beğeniler:
    1
    serverda cr guzelde 1-2 tane cr gibi oyunu canlandırıcak event lazım

6. berkay123q

berkay123q Member

Alınan Beğeniler:
    9
    Akşamları Gm kill event olabilir.

7. berkay123q

berkay123q Member

Alınan Beğeniler:
    9
    Ve akşam arka arkaya 2 adet cr açılabilir farkılı görevler ve farklı hediyelerle, cr olmadığı zamanlar pk çok fazla olmuyor cr artarsa pk da artar gibi, ardream event için en kısa zamanda bir güncelleme gerekli.

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo/