Duyuru 01:00 AÇIKLAMA

'Resmi Duyurular & Official Announcement' forumunda DarkGuardian tarafından 10 Ağustos 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
 1. DarkGuardian

  DarkGuardian Administrator
  Site Yetkilisi

  Katılım:
  28 Mayıs 2018
  Mesaj:
  158
  Alınan Beğeniler:
  80
  Merhaba,

  Bu gece 01:00 sularında oyuncularımızdan aldığımız bazı şikayetler üzerine Teknik ekibimiz harekete geçerek inceleme başlatmıştır.

  İnceleme sonunda Sunucumuzda bulunan Lisanslı Yardımcı Editör programları üzerinden, Program yapımcısının İnject atarak GM karakterlerimizden GmHuman Account ID ve Şifresine ulaşmış olduğu ve bu karakter üzerinden bir takım itemler oluşturularak (Bazarci) isimli kendi oyuncu karakterine aktarmış ve bu karaktere aktardığı itemler için Sonteklif sitesinden satış başlattığı tespit edilmiştir.

  (Olayın gerçekleme tarihi 09.08.2018 - 00:30) Daha önceki tarihlere ait bir bulgu yoktur.

  Bu olayın maddi kazanç dışında DARKKO.NET ismine zarar vermek adına yapıldığını düşününmekteyiz.

  Bu durumun tespitinden sonra bu program sunucumuzdan tamamen kaldırılarak lisansları iptal edilmiş ve TL ile satılmaya çalışılan itemler silinmiş, bu itemleri satın almış bütün karakterler tespit edilerek yasaklanmıştır.

  Bu olayın yaşanmış olmasından dolayı derin üzüntü duymaktayız. Piyasaya sürülen bir itemin bulunmadığınıda bildirmek isteriz.. Durum tamamen teknik ekibimizin kontrolü altındadır.

  Darkko.Net yöneticileri olarak sunucumuzda item ve karakterlerin TL ile satışının ne oyuncular nede yönetim üyeleri tarafından yapılmasına kesinlikle müsade etmeden bu durum karşısında her zaman dik durmaya devam edeceğimizi bildirmek isteriz.

  Yönetim ekibi olarak sırf bu izlenimi oyuncularımıza vermemek adına açılış itibariyle www.darkko.net adresinden USER İNFO (Oyuncu Bilgileri) bölümünü gizlemek yerine açık bırakmış bulunmaktayız. Buda bizim bu konuya önem verdiğimizin en büyük teminatıdır.

  DARKKO yönetimi olarak bu proje üzerinde yaklaşık 10 aydır etimizi tırnağımıza takarak çalışıyoruz. Oyuncularımızın en iyi hizmeti alabilmesi içinde çalışmaya devam edeceğiz.
  Bizim için oyuncularımızın emekleri herşeyin üstündedir. Emeklerinize bugün olduğu gibi sonuna kadar sahip çıkacağımızdan emin olabilirsiniz

  Hepinize Keyifli Oyunlar Diliyoruz.

  DarkKO Yönetim Ekibi.

  NOT: Bu konu üzerinden Provokasyon yapacak ve bu konuyu kendi lehine çevirecek karakterlerede yaptırım uygulanacaktır.

  Bazı Trade Logları:
  [​IMG]
   
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo/